Před pár dny odstartovala druhá vlna online tréninku #MEGABYZNYS a je tu opět dalších pár stovek lidí, kteří se rozhodli podnikat na Amazonu s fyzickými produkty. Je zajímavé sledovat, jak jsou si skupiny lidí během tréninkového procesu podobní jako vejce vejci.

Připravil jsem 6 charakteristik těch lidí, kteří to díky kurzu dotáhnou vždy nejdále.

Mimořádně úspěšní lidé mají totiž něco společného.

 

1. Jdou do toho se správným úmyslem

Existují dobré a špatné úmysly, proč se do něčeho pustit. Pokud se chcete realizovat, pomoc ostatním, nebo získat určité vnitřní naplnění, pak jste na správné cestě. Pokud jdete do byznysu kvůli penězům nebo jak spousta lidí říká “abych měl víc volnýho času a nemusel pracovat”, tak na tom začátku budete velmi zklamaní.

2. Mají pomalý start

Každý kurz má na začátku skupinu velmi horlivých studentů, kteří do procesu vlétnou jako vítr. První den mají všechna videa shlédnutá a už chtějí další. Každý den píšou několik dotazů na poradnu a nemůžou se dočkat až už začnou vydělávat. Většinou jsou to ale lidé, o kterých na konci už tolik slyšet není. Ti, kteří mají velké výsledky tak na začátku postupují postupně, mají trpělivost a vidí celý proces řekněme v širším měřítku.

3. Nebojí se dělat chyby

Každý kurz má lidi, kteří neustále plánují a promýšlí všechny možnosti, ale ve finále tito lidé udělají jen minimum kroků v praxi. Mimořádně úspěšní lidé nepřemýšlejí tolik nad tím, co udělají, ale prostě to udělají. Nebojí se dělat chyby. Spousta věcí vám nevyjde, ale je to v pořádku, protože díky tomu najdete tu správnou cestu, jak to má vypadat.

4. Soustředí se na svůj cíl

Každý má svým způsobem určitý cíl, ale ne každý si za ním jde. Spousta lidí se do něčeho pustí, ale současně s tím rozjede několik dalších aktivit. Dopadne to tak, že nedotáhne do finále ani jednu z nich. Je tak třeba si určit priority a dělat vždy jen jednu velkou věc. Mimořádně úspěšní lidé se jednoduše soustředí na tuto jednu aktivitu.

5. Umí využívat svůj čas a být efektivní

Znáte to, jak dnes nikdo nemá čas. Žijeme prostě ve velmi rychlém a nabitém světě, kdy jsme zahlceni informacemi. Jde tedy o to si ten čas najít i za cenu toho, že tomu budete muset něco obětovat. Mimořádně úspěšní lidé si tento čas umí najít a taky jej perfektně využít.

6. Nikdy se nevzdávají

Pokud se vzdáte, tak logicky úspěchu dosáhnout nemůžete. Mimořádně úspěšní lidé mají jednoduše mentalitu, že neúspěch není možnost. Nestěžují si také na to, že je to těžké nebo že to nejde. Jasně, že je to občas těžké, ale kdyby to bylo snadné, tak by to měli všichni, ne?

Vlastnosti mimořádně úspěšných lidí
Počet hodnocení: 7
4.4