Tak tohle je Pinteresting

Jsem si jistá, že už jste slyšeli o této sociální síti, která má dokonce větší návštěvnost než jiné známější sítě. To znamená, že roste mnohem rychleji než Twitter nebo Facebook. Jestli vás tato oblast nenechá spát, tak musíte jednoznačně být na #Pinterest.

Sama jsem se seznámila s Pinterestem asi před rokem a půl pomocí aplikace na chytrém telefonu. Od té doby pravidelně sleduji nástěnky, ze kterých mi chodí příspěvky na mou zeď. To vypovídá o tom, že Pinterest ovládly zejména ženy s jejich kuchařským uměním, módou, kreativními nápady nebo plánováním svatby. Najdete zde nekonečné množství inspirace v podobě krásných fotek.

Proč miluju Pinterest? Protože je prostě …Pinteresting! Je to jedna z mých nejoblíbenějších sociálních sítí.

A proto jsem se rozhodla, že i vám, kteří Pinterest ještě neznají, že vás seznámím a váš život už nebude jako nikdy předtím:-)

Mrkněte na náš byznys profil na Pinterestu.

1. náš firemní profil je jako portfolio naší práce a hromada inspirace. A co je cool, že je ZDARMA! Je to ideální platforma jak ukázat vám nebo vašim zákazníkům, co umíte a to je přece nejlepší reference. Pokud se právě díváte na náš profil, vidíte několik boardů nebo-li nástěnek, které jsou strategicky rozčleněny do témat pro dobrou přehlednost.

Steiner Media na Pinterestu

2. můžete mít také tajné nástěnky jako zdroj své inspirace nebo je sdílet pouze se svým klientem, který vám může nejsnažší cestou poslat, co se mu líbí.

3. nejčastěji se na pinterestu objevují tzv. nudličky (poz. redakce: náš pracovní název, který vymyslel Martin). Jedná se o obrázky výrazně delší než širší, které se skládají např. z několika fotografií řazených pod sebou nebo třeba ukázky webových stránek…

No a abyste ani vy nebyli pozadu, tak zde pro vás máme návod, jak si zřídit soukromý účet na Pinterestu:

Jak si založit účet na Pinterestu

Už jste na Pinterestu? Pokud ANO, pinněte, které naše příspěvky se vám líbí. Děkujeme

XOXO Lucie

A nezapomeňte

Pinujte!

Steiner Media na Pinterestu

Tak tohle je Pinteresting
Počet hodnocení: 63
4.8