Podnikání na Amazonu se, především díky vzdělávacímu kurzu, jehož druhé kolo proběhlo letos na jaře, stalo pro mnoho lidí z Česka a Slovenska skutečně žhavým tématem. Na závěr letošního léta, připravil tvůrce kurzu, Zdeněk Steiner, vskutku kvalitní bonus v podobě knižního vydání celého postupu, který se již tolika lidem při podnikání za oceánem osvědčil. Jedná se o pečlivý popis celé, autorem odzkoušené, cesty a pokud jen trochu uvažujete o změně své finanční situace a způsobu života, neměla by tato kniha rozhodně ujít vaší pozornosti.

10 kapitol – 10 kroků k finanční svobodě

Podnikání na Amazonu je opravdu široké téma, ale přesto se do celkem 276 stránek vešlo. Od začátku do konce se autor drží tématu, takže se žádný čtenář nemusí obávat zdržování. V celém systému podnikání na Amazonu nejde totiž o nic jiného, než o postup kupředu. Úspěch tkví v pohybu a odvaze změnit vše, co vás na vašem stávajícím životě nebaví. Nehledejte v knize plané sliby snadného výdělku a pohádkové bohatství po dočtení poslední kapitoly. Byli byste zklamáni. A přesto se vám otevírá jedna velká životní šance.

„Podnikání vám může přinést radost a životní naplnění, ale také

chvíle naprostého zoufalství. Ve finále ale budete šťastní, že jste

se nebáli a šli do toho.“ Str. 17

Nejste v tom sami!

To je jedna z velmi důležitých součástí knihy. Nejste a nebudete v tom sami. Celý postup je totiž prezentován jednak z pohledu tvůrce celého výukového kurzu, ale je rovněž podložen zkušenostmi a zážitky celé řady těch, kteří se vloni, či letos, rozhodli pro rozběhnutí vlastního byznysu. Začátky jakéhokoliv podnikání nebývají jednoduché. Hodně má na svědomí nejistota, která je v případě „ne-podnikatelské“ většiny veřejnosti, naprosto běžná, ale může v těch důležitých momentech zdržovat od práce. Věřím, že ve chvíli kdy stojíte před problémem o němž jste slyšeli nejen to, že už ho lidé před vámi prožili, ale že ho i vyřešili a navíc máte k dispozici přesný popis řešení, je napůl vyhráno. Tu druhou polovinu akce za vás už ale nikdo neudělá. Váš čas a energie je, jako ostatně v každý okamžik, jenom ve vašich rukách.

„Na začátku to nikdo z úspěšných neměl jednoduché. Bojoval

s vnitřním nepřítelem, který́ mu našeptával, že nemá šanci

a že se mu to nemůže podařit. Ale tohle je třeba překonat.“ Str. 32

 

Pro globální trh s informacemi je typické, že až příliš často je předmětem obchodu pouze balík teorie v líbivém balení avšak s pramalým praktickým užitkem. Kniha Podnikání na Amazonu je výjimkou. Popsán je celý postup. Od založení prodejní centrály na Amazonu a výběru vhodného produktu dle stanovených kritérií, přes nalezení dodavatele a tvorbu loga, až po marketing a podporu prodeje.

„Pro založení účtu budete potřebovat vaše základní osobní. údaje,

e-mail, na který chcete provést registraci, platební. kartu, číslo

bankovního konta…“ Str. 47

 

Není asi potřeba dodávat více. Kniha bude od začátku září k dispozici v kamenných prodejnách, internetových obchodech a nebo na stránce www.knihaoamazonu.cz. Cesta na Amazon je otevřena každému, kdo se chce pohnout z místa, ale finance jej příliš svazují.

728x90

Papírové podnikání na Amazonu
Ohodnotit