Svoboda je pro mě životně důležitá. Mám rád svobodu a taky respektuji lidi, že mají jiný názor, než já. Absolutně tak respektuji všechny, kteří se rozhodnou nekoupit, respektive nevstoupit do online tréninku #MEGABYZNYS, kde jsem spoluautorem a jedním z mentorů.

Pokud náhodou někdo tento kurz nezná, tak tam učíme, jak nastartovat podnikání s fyzickými produkty pod vlastní značkou na portálu Amazon. Pokud tedy nechcete podnikat na Amazonu, tak si prostě tento trénink nekupujte.

Jakkoliv absurdně to zní, tak máme zájemce o tento byznys model, jinými slovy lidi, kteří chtějí vydělávat peníze, ale nechtějí se ve skutečnosti stát majitelem byznysu a začít podnikat. Čekají, že to za ně udělá někdo jiný a oni se budou věnovat něčemu jinému. Takže první filtr je ta samotná chuť podnikat – nemáte podnikatelskýho ducha, tak to není pro vás.

Nekupujte si MEGABYZNYS ani pokud stojíte o rychlé zbohatnutí. Možná se vám stane, že budete jedním z milionu a narazíte na zlatou žílu, která z vás přes noc udělá druhého Marka Zuckerberga, ale velmi pravděpodobně to bude proces, který bude trvat měsíce nebo spíše roky. Platí, že tady budete vydělávat hotové peníze velmi rychle a díky tomu, že podnikáte v USA na amazon.com, tak také máte páku největšího eshopu světa a obrovského trhu, ale i tak, to bude běh na dlouhou trať.

Určitě byste také neměli vstoupit do tréninku MEGABYZNYS, pokud si chcete všechno v životě dokázat sami. Náš trénink je o spolupráci v komunitě lidí a inspiraci od mentorů. Ukazujeme správnou cestu a sdílíme své zkušenosti. Díky tomu si cestu k úspěchu určitým způsobem zkrátíte. Nemusíte zkoušet věci pokus x omyl. Přirovnal bych to asi k tomu, jako když jedete z Prahy do Brna po dálnici a k tomu, když si chcete postavit vlastní cestu. Oba způsoby jsou v pořádku, ale doba, kdy na místo dorazíte bude nesrovnatelně delší.

Velmi férový důvod, proč nejít do tréninku MEGABYZNYS jsou také peníze, resp. vztah k penězům. Mnoho lidí nikdy nezbohatne, protože neznají slova jako “investice”. Mnoho pracujících lidí je zvyknuto vydávat peníze za lcd televizory, mobilní telefony nebo hrnce na nádobí. Nejsou zvyklí investovat do aktiv, které jim peníze vydělají. MEGABYZNYS je přesně to aktivum, které vám peníze vydělá. Všeobecně budete muset na začátku investovat část svých financí, abyste je v budoucnu získali zpátky. Tak, že nic neinvestujete, nebo to investujete až peníze vyděláte, tak to možné není. Takto to nefunguje.

Poslední důvod proč nejít do MEGABYZNYSU je fakt, že vám to změní život. Vytáhne vás to na určitý čas z vašeho pohodlného života a dostanete před sebe výzvy, které bude třeba zvládnout. Jestli se na něco můžete spolehnout, tak že nastoupíte na horskou dráhu, která vás proveze stavy úžasného naplnění, ale také naprostého zoufalství….ale ve finále zjistíte, že právě o tomhle je život. Život může být velmi odvážný dobrodružství a velká jízda, nebo to taky může být obrovská nuda…a je na vás, co to bude.

Jak jsem řekl na začátku, respektuji jakékoliv vaše rozhodnutí.

Nekupujte si online trénink MEGABYZNYS! Ne ne ne
Počet hodnocení: 2
5