Můžete proti tomu bojovat, ale je již jisté, že ani tento rok se neobejde bez obrovské a náhlé masy nových podnikatelů na Amazonu. Proto po úspěšně vyprodaných třech workshopech v roce 2015 jsou tu NOVÉ TERMÍNY.

Tento podnikatelský model bere vše, co mu stojí v cestě, protože bezkonkurenčně soupeří o první příčky podnikatelských byznys modelů.

Kdo byl ještě vloni skeptický a anti-amazoňan letos si již může jen ťukat na čelo, proč zůstal o rok pozadu. Ti kteří do toho v roce 2015 šli mají již své prodeje v USA nastartovány a to až do takové míry, že jejich měsíční zisky překročili 2 tisíce až 5 tisíc dolarů. A to po pár měsících Kloubouk dolů.
Právě s těmito bývalými absolventy kurzu #MEGABYZNYS a také mentory kurzu se setkáte na workshopech v Brně a Praze.

Celodenním programem přichystaným pro zájemce o podnikání na Amazonu (více se dočtete na blogu www.podnikaninaamazonu.cz)
Vás provedou právě mentoři kurzu, kteří sami prodávají své produkty v USA a Evropě. V tomto roce vstoupili na americký trh také s kávou Zen Bean Coffee. Když ji milujete není, co řešit.

Za sebou mají nejen podnikatelské úspěchy v USA, ale také u nás v restauračním byznyse, velkoobchodu s oblečením nebo marketingové agentuře.
Právě díky těmto reálným mnohaletým zkušenostem jsou oprávněni Vás provést byznys modelem podnikání na Amazonu.

Přijďte si poslechnout jejich strategie na zmíněné workshopy konané:
v BRNĚ 9.4.2016
v PRAZE 16.4.2016

Těšíme se na vás i vaše dotazy, protože to není pouze o tom poslouchat, ale hlavně se ptát:-)

12532938_1551967575104148_240104975_n

XOXO Lucie

Loňská tsunami Amazon opět útočí
Počet hodnocení: 11
4.6